cz
Produkty

LED Průmyslové osvětlení

 

LED průmyslová svítidla

LED průmyslová svítidla vynikají svým vysokým výkonem, díky čemuž dokážou zajistit dostatek osvětlení i ve velkých objektech. LED průmyslové osvětlení má nejčastěji podobu závěsných stropních svítidel. Kromě klasických kulatých nebo hranatých modelů naleznete v nabídce také lineární LED průmyslová svítidla určeno například pro osvětlení úzkých uliček mezi regály. 

 

Výkonné LED průmyslové osvětlení

Prachotěsné průmyslové LED svítidla jsou určena zejména do průmyslových prostor – výrobních hal, továren, výrobních závodů, tělocvičen a pracovních dílen. Zmiňovaná lineární LED svítidla jsou vhodná i do úzkých prostor, jako jsou sklady, skladiště, úložiště nebo překladiště. LED svítidla snadno a efektivně osvětlí uličky mezi vysokými regály iz výšky deseti až patnácti metrů nad podlahou.

 

Osvětlení průmyslových prostor

Správně zvoleno LED průmyslové svítidlo musí zajistit optimální osvětlení daného pracovního prostoru, neboť může mít přímý dopad i na kvalitu odvedené práce zaměstnanců. Vhodnou volbou pro průmyslová svítidla je využití systémů řízení osvětlení, se kterými lze výrazně ušetřit na spotřebě elektrické energie i na nákladech údržby. Pro osvětlení úzkých a vysokých prostor jsou navržena svítidla s úzkou charakteristikou vyzařování. Té se dosahuje pomocí speciálně navržené optiky.

 

LED svítidla pro průmysl

Průmyslová LED svítidla se nejčastěji používají pro osvětlení výrobní haly. Není ničím výjimečným, když se v průmyslových provozech pracuje 24 hodin denně na 3 změny a svítidla musí svítit v podstatě non-stop. Kromě toho se v těchto prostorách často setkáme s podmínkami jako jsou v létě příliš vysoké či v zimě zase nízké teploty, velká koncentrace prachu, ale také vysoká vzdušná vlhkost. Průmyslová svítidla mají dlouhou životnost a dlouhodobě bez problémů odolávají různým zmíněným externím činitelům, které by obyčejná svítidla v krátké době znefunkčnila.

 

Objednejte si výkonná LED průmyslová svítidla z naší nabídky bezpečně online.

Potřebujete poradit?
Máme několik možností, jak nás kontaktovat. Vyberte si, která vám vyhovuje.
My se vám ozveme
Nechte nám váš e-mail a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat.
Facebook
SILRING CZ s.r.o.
602 00 Brno
Lidická 700/19
Záruka a doprava
Záruka na všechny výrobky 3 – 5 let. Doprava po celé České republice při objednávce nad 3500,- Kč - zdarma.
© Všechna práva vyhrazena 2024 SILRING
cz
Potřebujete poradit? Vyžádejte si nezávazný návrh vašeho projektu osvětlení