cz
Produkty

Lineární LED osvětlení

 

LED svítidla - lineární

Lineární prachotěsné LED svítidla, určené do průmyslových prostor - výrobních hal, továren, výrobních závodů, tělocvičen a různých pracovních dílen. Také výkonné LED svítidla do vysokých a často i úzkých prostorů, jako jsou sklady, skladiště, velké úložiště nebo překladiště.

 

Kvalitní a úsporné osvětlení

Správně zvolené prachotěsné lineární svítidlo musí zajistit optimální výkonné osvětlení daného pracovního prostoru, bezpečnost zaměstnanců a kvalitu odvedené práce ve vaší firmě. Vhodnou volbou pro prachotěsné lineární svítidla je využití systémů řízení osvětlení, se kterým je možné výrazně ušetřit na spotřebě elektrické energie i na nákladech údržby.

 

Individuální řešení osvětlení

Pro osvětlení úzkých a vysokých prostorů jsou navrženy svítidla s úzkou charakteristikou vyzařování. Té se dosahuje pomocí speciálně navržené optiky. Svítidla tak snadno a efektivně osvítí i uličky mezi vysokými regály z výšky deseti až patnácti metrů nad podlahou. Další požadavky na lineární svítidla jsou odolnost proti prachu, nárazům, vode a případně i chemicky agresivnímu prostředí.

Potřebujete poradit?
Máme několik možností, jak nás kontaktovat. Vyberte si, která vám vyhovuje.
My se vám ozveme
Nechte nám váš e-mail a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat.
Facebook
SILRING CZ s.r.o.
602 00 Brno
Lidická 700/19
Záruka a doprava
Záruka na všechny výrobky 3 – 5 let. Doprava po celé České republice při objednávce nad 3500,- Kč - zdarma.
© Všechna práva vyhrazena 2023 SILRING
cz
Potřebujete poradit? Vyžádejte si nezávazný návrh vašeho projektu osvětlení