cz
Blog
LED osvětlení do dílny je základem kvalitní práce
02 Dec 2022  /  Rady a tipy

LED osvětlení do dílny je základem kvalitní práce

LED osvětlení má při stejné spotřebě energie až desetkrát vyšší světelný výkon. V principu to znamená, že 10wattová LED lampa svítí stejně jako 100wattová klasická halogenová žárovka. Kromě značné úspory energie je LED světlo známé také bílým a studeným odstínem, které má nejvyšší CRI Index, což znamená, že vidíte barvy přesně takové, jaké ve skutečnosti jsou.

Jak vybrat LED osvětlení do dílny?

Do menší domácí dílny budete potřebovat jedno nebo více hlavních LED stropních svítidel. Kromě toho se vám hodí i menší zapuštěná bodová svítidla nad hlavním pracovním stolem nebo u jiné pracovní stanice. V neposlední řadě nezapomeňte na LED stolní svítidlo, které můžete použít i doma například u psacího stolu.

LED osvětlení do autodílny

V autodílně se zvýšeným stropem pro opravu dodávek a jiných vyšších nákladních aut, respektive pro montáž autojeřábu na zvedání aut potřebujete výkonnější průmyslová stropní LED světla, která vytvoří dostatek světla i na větší vzdálenost. Kromě toho je vhodné mít také větší přenosný LED reflektor, který může mechanik přemístit pod zvednuté auto a nasměrovat jej směrem na celý podvozek.

LED osvětlení do velkých dílen

Při osvětlení velkých dílen a průmyslových hal máme v nabídce speciální LED stropní reflektory a další modely LED osvětlení i do náročných podmínek. Projektování takového LED osvětlení však doporučujeme nechat v rukou firmy, která se zabývá montáží osvětlení.

Návrh LED osvětlení do dílny

Rádi vám připravíme návrh budoucího LED osvětlení ve vaší dílně na míru s ohledem na veškeré individuální požadavky. Podívejte se, jak jsme vyřešili LED osvětlení v jiných dílnách v našem seznamu případových studií. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Potřebujete poradit?
Máme několik možností, jak nás kontaktovat. Vyberte si, která vám vyhovuje.
My se vám ozveme
Nechte nám váš e-mail a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat.
Facebook
SILRING CZ s.r.o.
602 00 Brno
Lidická 700/19
Záruka a doprava
Záruka na všechny výrobky 3 – 5 let. Doprava po celé České republice při objednávce nad 3500,- Kč - zdarma.
© Všechna práva vyhrazena 2024 SILRING
cz
Potřebujete poradit? Vyžádejte si nezávazný návrh vašeho projektu osvětlení