cz
Produkty

LED osvětlení průchodu pro chodce

LED světla pro přechody pro chodce

Přechody pro chodce patří mezi ta místa, kde se stává nejvíce dopravních nehod, ve kterých jsou účastníky právě nejzranitelnější chodci. Správným osvětlením průchodů pro chodce můžete snížit riziko vzniku dopravní nehody. V nabídce níže jsme si pro vás připravili LED světla vhodné pro osvětlení přechodu pro chodce. Pokud potřebujete poradit s výběrem, kontaktujte nás.

 

Zápustné chodníkové světla

Kolem přechodu pro chodce přímo na vozovce obce často instalují zápustná LED světla, které připomínají přistávací dráhu na letištích. Díky nim je přechod pro chodce skvěle viditelný už z dálky a osoby na něm jsou doslova nepřehlédnutelné iv těch nejhorších světelných podmínkách.

 

Pouliční LED osvětlení

LED veřejné osvětlení by mělo být zhuštěno právě v okolí průchodu pro chodce, aby byli chodci již z dálky dobře viditelný. Kromě LED pouličního osvětlení v tomto sehrává svou roli i viditelnost, za kterou je zodpovědný sám chodec – a tedy výběr vhodného oblečení či použití reflexních prvků.

 

Návěstní svítidla se senzorem

Na moderních přechodech pro chodce najdete také signalizační SMART LED světla, které se aktivují vždy, když se k přechodu blíží chodec. Ty se rozblikají a upozorní příchozí řidiče, že se někdo chystá vstoupit na přechod. Tento systém pomohl zabránit již mnoha dopravním nehodám.

Potřebujete poradit?
Máme několik možností, jak nás kontaktovat. Vyberte si, která vám vyhovuje.
My se vám ozveme
Nechte nám váš e-mail a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat.
Facebook
SILRING CZ s.r.o.
602 00 Brno
Lidická 700/19
Záruka a doprava
Záruka na všechny výrobky 3 – 5 let. Doprava po celé České republice při objednávce nad 3500,- Kč - zdarma.
© Všechna práva vyhrazena 2024 SILRING
cz
Potřebujete poradit? Vyžádejte si nezávazný návrh vašeho projektu osvětlení