Lineární LED osvětlení

vyžádejte si
nezávazný návrh

LED svítidla - lineární

Lineární prachotěsné LED svítidla, určené do průmyslových prostor - výrobních hal, továren, výrobních závodů, tělocvičen a různých pracovních dílen. Také výkonné LED svítidla do vysokých a často i úzkých prostorů, jako jsou sklady, skladiště, velké úložiště nebo překladiště.

Kvalitní a úsporné osvětlení

Správně zvolené prachotěsné lineární svítidlo musí zajistit optimální výkonné osvětlení daného pracovního prostoru, bezpečnost zaměstnanců a kvalitu odvedené práce ve vaší firmě. Vhodnou volbou pro prachotěsné lineární svítidla je využití systémů řízení osvětlení, se kterým je možné výrazně ušetřit na spotřebě elektrické energie i na nákladech údržby.

Individuální řešení osvětlení

Pro osvětlení úzkých a vysokých prostorů jsou navrženy svítidla s úzkou charakteristikou vyzařování. Té se dosahuje pomocí speciálně navržené optiky. Svítidla tak snadno a efektivně osvítí i uličky mezi vysokými regály z výšky deseti až patnácti metrů nad podlahou. Další požadavky na lineární svítidla jsou odolnost proti prachu, nárazům, vode a případně i chemicky agresivnímu prostředí.