cz
Blog
Vyberte si úsporné osvětlení do garáže
21 Apr 2023  /  Rady a tipy

Vyberte si úsporné osvětlení do garáže

Osvětlení garáže

V mnoha starších soukromých garážích je osvětlení opravdu nedostatečné, ba až ubohé. Ze stropu visící žlutá halogenová žárovka kombinovaná například s malou stolní lampičkou na ponku může sice působit útulně a „garážově“, ale pokud plánujete garáž využívat i jinak, než jen pánskou trucovnu, budete v ní potřebovat spolehlivé a výkonné LED osvětlení.

Osvětlení malé domácí garáže

Pro osvětlení malé domácí garáže jsou výbornou volbou LED lineární svítidla. V mnoha starších garážích bychom ještě našli například za sebou jdoucí „neonky“. Jejich výměnou za moderní LED alternativu docílíte nižších nákladů na elektrickou energii, ale také mnohem intenzivnějšího světla, které vám pomůže při běžné údržbě, ale například i při obyčejném vysávání auta.

Osvětlení dílny v garáži

Pokud je součástí vaší garáže i malá dílna s pracovním stolem, můžete si vybrat nějaká LED svítidla pro osvětlení dílny. Jeden 30wattový čtvercový LED panel nad pracovním stolem vám poskytne dostatek světla pro všechny opravy komponentů z auta, ale i pro různé kutilství a kutilské projekty, při kterých potřebujete pracovat s malými součástkami.

Osvětlení veřejné garáže

Veřejné garáže (například ty, které jsou součástí velkých nákupních center) potřebují intenzivní osvětlení v podstatě 24/7. Právě na takových obrovských plochách je mimořádně důležité, aby byla světla úsporná a zároveň měla dlouhou životnost. Výbornou volbou jsou klasická LED průmyslová svítidla, která poskytnou dostatek světla i v garážích s vyšším stropem. Rádi vám připravíme návrh a cenovou nabídku pro osvětlení velkoplošných garáží.

Designová svítidla do garáže

Některé garáže (zejména ty patřící milovníkům motorek) vypadají často lépe, než většina obýváků. Netvrdíme, že by výše zmíněné LED panely nebo lištová LED svítidla vypadala špatně, ale pokud chcete design celé místnosti opravdu vyšperkovat, do nových podhledů ze sádrokartonu by se skvěle hodila LED zápustná svítidla.
Potřebujete poradit?
Máme několik možností, jak nás kontaktovat. Vyberte si, která vám vyhovuje.
My se vám ozveme
Nechte nám váš e-mail a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat.
Facebook
SILRING CZ s.r.o.
602 00 Brno
Lidická 700/19
Záruka a doprava
Záruka na všechny výrobky 3 – 5 let. Doprava po celé České republice při objednávce nad 3500,- Kč - zdarma.
© Všechna práva vyhrazena 2024 SILRING
cz
Potřebujete poradit? Vyžádejte si nezávazný návrh vašeho projektu osvětlení