cz
Produkty

LED osvětlení škol a tříd

LED osvětlení pro školy a třídy

Připravili jsme si pro vás nabídku různých typů LED svítidel, které jsou vhodné pro osvětlení školských zařízení, vyučovacích tříd, ale i pro auly či školní jídelny. V naší nabídce najdete samozřejmě i vybrané druhy LED svítidel, které jsou navrženy pro správné osvětlení tělocvičny.

Ochrana zraku žáků

Trávit několik hodin denně v prostorách, které jsou osvětleny nekvalitním zdrojem světla, není pro oči žáky nic příjemné. Riziko poškození zraku nebo silná únava jsou jen některé z dopadů, které může vyvolat právě špatně zvolené osvětlení ve školních prostorách. S LED osvětlením nemusíte mít s takovými problémy starosti.

LED světlo pro lepší soustředění

Díky LED svítidlům z naší nabídky podají žáci ve třídách lepší výkon a budou soustředěnější. Mnohé studie potvrzují vliv správného a výkonného osvětlení na efektivitu učení či jiných činností. Rádi vám poradíme s výběrem a osazením správného množství svítidel ve vyučovacích prostorách.

Úspora nákladů pro školy

LED svítidla z naśí nabídky jsou oproti klasickým svítidlům mnohem úspornější. Ve velkých školních prostorách, kde několik hodin denně svítí tisíce žárovek, je tato úspora opravdu výrazná. Snižte náklady školy díky úspornému osvětlení, které má navíc i mnohem větší životnost.
Potřebujete poradit?
Máme několik možností, jak nás kontaktovat. Vyberte si, která vám vyhovuje.
My se vám ozveme
Nechte nám váš e-mail a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat.
Facebook
SILRING CZ s.r.o.
602 00 Brno
Lidická 700/19
Záruka a doprava
Záruka na všechny výrobky 3 – 5 let. Doprava po celé České republice při objednávce nad 3500,- Kč - zdarma.
© Všechna práva vyhrazena 2024 SILRING
cz
Potřebujete poradit? Vyžádejte si nezávazný návrh vašeho projektu osvětlení