cz
Produkty

LED osvětlení nemocnic

LED osvětlení pro nemocnice

V naší nabídce úsporného LED osvětlení najdete i mnohé LED panely či LED lištové svítidla, které jsou vhodné pro osvětlení prostorů nemocnic. Samozřejmostí jsou také LED stropní svítidla, které poskytnou dostatek světla zdravotníkům, pacientům i pomocnému personálu ve všech prostorách nemocnice.

Úsporné osvětlení pro velké prostory

LED osvětlení má výhodu, že oproti klasickým žárovkám je opravdu úsporné. Nemocnice jsou velké zařízení, ve kterých jsou tisíce až desítky tisíc různých světel. Mnohé z nich pracují 24 hodin denně stejně jako další zařízení nezbytné pro chod nemocnic. Úspora je v tomto případě jedním z klíčových faktorů výběru osvětlení.

Dostatek světla pro ordinace i sály

V ordinacích i na operačních sálech musí být vždy dostatek světla pro výkon zdravotnických zásahů a vyšetření. LED světla z naší nabídky poskytují dostatečný výkon, díky kterému se už zdravotníci nikdy nebudou muset poprat s nedostatečnými světelnými podmínkami.

Moderní osvětlení pro ambulance

Všechny typy osvětlení z naší nabídky mají moderní design a hravě tak zapadnou do futuristického vzhledu moderních ambulancí. Díky použitým materiálům a zpracování se snadno čistí a zachovají si svůj vzhled. V případě jakýchkoliv dotazů ohledně výběru osvětlení nás neváhejte kontaktovat.
Potřebujete poradit?
Máme několik možností, jak nás kontaktovat. Vyberte si, která vám vyhovuje.
My se vám ozveme
Nechte nám váš e-mail a náš obchodní zástupce vás bude kontaktovat.
Facebook
SILRING CZ s.r.o.
602 00 Brno
Lidická 700/19
Záruka a doprava
Záruka na všechny výrobky 3 – 5 let. Doprava po celé České republice při objednávce nad 3500,- Kč - zdarma.
© Všechna práva vyhrazena 2024 SILRING
cz
Potřebujete poradit? Vyžádejte si nezávazný návrh vašeho projektu osvětlení