LED osvětlení škol a tříd

vyžádejte si
nezávazný návrh

LED osvětlení pro školy a třídy

Připravili jsme si pro vás nabídku různých typů LED svítidel, které jsou vhodné pro osvětlení školských zařízení, vyučovacích tříd, ale i pro auly či školní jídelny. V naší nabídce najdete samozřejmě i vybrané druhy LED svítidel, které jsou navrženy pro správné osvětlení tělocvičny.

Ochrana zraku žáků

Trávit několik hodin denně v prostorách, které jsou osvětleny nekvalitním zdrojem světla, není pro oči žáky nic příjemné. Riziko poškození zraku nebo silná únava jsou jen některé z dopadů, které může vyvolat právě špatně zvolené osvětlení ve školních prostorách. S LED osvětlením nemusíte mít s takovými problémy starosti.

LED světlo pro lepší soustředění

Díky LED svítidlům z naší nabídky podají žáci ve třídách lepší výkon a budou soustředěnější. Mnohé studie potvrzují vliv správného a výkonného osvětlení na efektivitu učení či jiných činností. Rádi vám poradíme s výběrem a osazením správného množství svítidel ve vyučovacích prostorách.

Úspora nákladů pro školy

LED svítidla z naśí nabídky jsou oproti klasickým svítidlům mnohem úspornější. Ve velkých školních prostorách, kde několik hodin denně svítí tisíce žárovek, je tato úspora opravdu výrazná. Snižte náklady školy díky úspornému osvětlení, které má navíc i mnohem větší životnost.

LED panel UP

12W - 25W Více