LED osvětlení průchodu pro chodce

vyžádejte si
nezávazný návrh

LED světla pro přechody pro chodce

Přechody pro chodce patří mezi ta místa, kde se stává nejvíce dopravních nehod, v nichž jsou účastníky právě nejzranitelnější chodci. Správným osvětlením přechodů pro chodce můžete snížit riziko vzniku dopravní nehody. V nabídce níže jsme si pro vás připravili LED světla vhodné pro osvětlení přechodu pro chodce.

Zápustné chodníkové světla

Okolo přechodu pro chodce přímo na vozovce obce často instalují zápustné LED světla, které připomínají přistávací dráhu na letištích. Díky nim je přechod pro chodce skvěle viditelný už z dálky a osoby na něm jsou doslova nepřehlédnutelné iv těch nejhorších světelných podmínkách.

Pouliční LED osvětlení

LED veřejné osvětlení by mělo být zhuštěné právě v okolí přechodu pro chodce, aby byli chodci již z dálky dobře viditelný. Kromě LED pouličního osvětlení v tomto sehrává svou roli i viditelnost, za kterou je zodpovědný sám chodec - a tedy výběr vhodného oblečení či použití reflexních prvků.

Návěstní svítilny se senzorem

Na moderních přechodech pro chodce najdete i signalizační LED světla, které se aktivují vždy, když se k přechodu blíží chodec. Ty se rozblikají a upozorní příchozích řidičů, že se někdo chystá vstoupit na přechod. Tento systém pomohl zabránit už mnohým dopravním nehodám.