Kdo jsme a co děláme

Hlavní činností společnosti Silring s.r.o. je vývoj a dodávka energeticky účinných řešení LED osvětlení. Specializujeme se na inovativní, vysoce kvalitní LED produkty za přijatelné ceny, stejně jako na technická řešení pro optimalizaci nákladů na osvětlení konkrétních objektů.

Společnost Silring CZ s.r.o. je ve svém portfoliu zaměřena především na průmyslové LED osvětlení (osvětlení všech typů hal), LED reflektory (osvětlení každého hřiště a areálu) a LED lištové svítidla (osvětlení obchodů, prodejen a výloh). Při vývoji našich produktů používáme výhradně značkové komponenty (LED čipy Philips, CREE, Nichia, Citizen a předřadníky MeanWell, Philips, Osram, Lifud, Tridonic, ...), které jsou potvrzeny spotřebiteli různých zemí a které jsou stabilně provozuschopné a které splňují vysoké požadavky na kvalitu světla a energetickou účinnost.

Nejsme výrobci, ale všechny naše výrobky jsou vyráběny speciálně pro naši společnost pod dohledem našich specialistů na Taiwanu, Jižní Koreji a Číně.

Naším posláním je urychlit zavedení LED osvětlení na trh. Nabízíme našim partnerům možnost zhodnotit své investice při výměně osvětlení v krátké době a získat maximální výhody během životnosti našich výrobků díky spolehlivosti jejich práce.